info@domino-promont.cz     +420 603 452 275
+420 603 417 860
Skip Navigation LinksDomino-promont.cz > Profil firmy

Profil firmy

Právě jste otevřeli stránky soukromé stavební firmy jejíž kolektiv, včetně majitelů, je připraven s Vámi vyřešit veškeré požadavky v oboru pozemních staveb.

Společnost byla založena v roce 2000 na základě dlouhodobé spolupráce společníků a některých zaměstnanců v oblasti návrhů, projektování a realizace staveb.

Z počátku byla činnost firmy zaměřena na výstavbu a rekonstrukce střešních konstrukcí spojené s budováním podkrovních bytů. V této činnosti patřila firma k lídrům v oboru , bylo to dáno předevšímzkušenostmi majitelů s prováděním střech se záplavou dobrých referencí a vlastní klempířskou, tesařskou , pokrývačskou a zámečnickou základnou.

V současné době se zabýváme individuelní výstavbou rodinných domů, rekonstrukcí a výstavbou bytových a komerčních domů, rekonstrukcemi bytů, realizací a údržbou střech apod.

Práce provádíme nejen jako ucelený soubor celých služeb, ale i po jednotlivých řemeslech. Můžete se na nás obrátit již v počátku záměru , poradíme Vám a společně s našimi spolupracujícími projektanty připravíme stavbu k samotné realizaci.

Jsme připraveni řešit vaše individuální požadavky ………

TAK PROČ HLEDAT DÁL ???????????


Bohumír Nechyba – jednatelCopyright © Domino-promont, s.r.o.   -   Mapa stránek